Nagyterem
NÉV: 12.09 12.10 12.11 12.12 12.13 12.14 12.15
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00-10:30 AIKIDO Balogh Gábor
10:30-11:00
11:00-11:30
11:30-12:00
12:00-12:30
12:30-13:00
13:00-13:30
15:00-15:30 Forma Fitt SE Angi Nagyversenyzők Forma Fitt SE Kinga Nagyversenyzők Forma Fitt SE Nagyversenyzők Kinga Forma Fitt SE   Nagyversenyzők Kinga
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30 Forma Fitt SE Angi, Dalmi Kisversenyzők Forma Fitt SE Kezdő + haladó kisiskolás Kisversenyzők Kinga, Dalmi Foma Fitt Kisversenyzők Angi Forma Fitt SE Kisversenyzők Kinga Tánc  Melinda
17:30-18:00
18:00-18:30 Tánc Melinda
18:30-19:00 Sukothai Team Misi
19:00-19:30 Kangoo             Martina Elmarad! Sukothai Team Misi Kangoo          Andris
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00
21:00-21:30
Kisterem
12.09 12.10 12.11 12.12 12.13 12.14 12.15
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00-10:30 BabyGym Ildi
10:30-11:00
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30
15:30-16:00
16:00-16:30 Forma Fitt SE  Haladó+ kisiskolás Cinti Forma Fitt SE Kezdő + haladó kisiskolás Dalmi, Cinti
16:30-17:00 Forma Fitt SE Kezdő kisiskolás Cinti Forma Fitt SE Kezdő haladó Dalmi
17:00-17:30
17:30-18:00 Köredzés        Andi Piloxing                Juca Breakness              Fili Power Body (köredzés)      Juca
18:00-18:30
18:30-19:00 Bikini Alakformáló Zsófi Spinracing       Juca Bikini Alakformáló Zsófi Spinracing       Juca Sukothai Team Misi
19:00-19:30
19:30-20:00 AIKIDO            Balogh Gábor AIKIDO              Balogh Gábor AIKIDO        Balogh Gábor
20:00-20:30
20:30-21:00
Gyermekmegőrző
12.09 12.10 12.11 12.12 12.13 12.14 12.15
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Vasárnap
9:00-10:00 Jóga Kata Jóga Kata
16:00-16:30 Forma Fitt SE Kezdő haladó
16:30-17:00 Breakness Fili
17:00-17:30 Zsírbontó alakformáló      Emi Zsírbontó alakformáló          Emi
17:30-18:00 TRX  Fili Köredzés         Andi
18:00-18:30 Emi nyújtás Emi nyújtás
18:30-19:00  TRX                      Fili
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30